Loading...
Wózek spacerowy hauck Rapid 4s
9 / 10 Ocena
{{ reviewsOverall }} / 10 Uzytkownicy (0 Głosy)
zalety
  • możliwość składania jedną ręką!
  • wytrzymały bo aż do 22kg!
  • duża buda która chroni przed słońcem
  • uchwyt na kubek
  • regulowana rączka
  • możliwość zakupu wózka 3w1
wady
- brak opcji kupna samej gondoli
Krótko i na temat
Wyjątkowy wózek niemieckiej firmy hauck z opcją 3w1. Bardzo wytrzymały do 22kg. System składania jedną reką!
ocena
Cena
Funkcjonalność
Waga
Materiały

Rapid 4S to funkcjonalna i wykonana z najwyższej jakości materiałów spacerówka, która z powodzeniem może towarzyszyć dziecku już od dnia narodzin. Zamontowane w wózku Rapid S4 wygodne i miękkie siedzisko sprawia, że o komfort dziecka nie trzeba się niepokoić zarówno podczas codziennych spacerów, jak i w czasie dłuższych podróży. Wygodne położenie dziecka jest dodatkowo zapewnione poprzez możliwość rozłożenia oparcia na płasko oraz poprzez opcję regulowania podnóżka. Na uwagę zasługują także przednie obrotowe koła, których konstrukcja umożliwia łatwe kierowanie wózkiem w każdym terenie. Zamontowanie takiego rodzaju kół, które posiadają ponadto amortyzatory, ułatwia manewrowanie spacerówką nie tylko w mieście, ale także na nierównym podłożu, jakie występuje na przykład w lesie. W razie potrzeby istnieje możliwość włączenia blokady kół obrotowych. Prowadzenie wózka Rapid 4S dodatkowo ułatwiona wykonana z miękkich materiałów rączka, której wysokość może być regulowana. Umożliwia ona wygodne kierowanie wózkiem przez każdego członka rodziny. Przy rączce zamontowany jest dołączany do zestawu uchwyt na kubek lub butelkę.

Dla dodatkowej wygody dziecka duża budka może być powiększona dzięki ukrytemu suwakowi. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się w czasie drzemki lub jako ochrona przed słońcem. Ponadto powiększona powierzchnia budki zawiera siateczkowe wypełnienia, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co dodatkowo zwiększa komfort dziecka. Natomiast dla wygody rodziców w budce spacerówki ukryta została mała kieszonka na drobiazgi, w której można schować na przykład zapasowy smoczek. Dodatkowa powierzchnia do trzymania wszelkich innych potrzebnych przedmiotów znajduje się pod siedziskiem, gdzie umieszczony jest duży i pojemny kosz.

Jeśli już mowa o wygodzie i komforcie, warto wspomnieć o mechanizmie składania wózka jedną ręką, który z pewnością doceni każdy rodzic. Co więcej, Rapid 4S po złożeniu zajmuje niezwykle małą przestrzeń. Taki mechanizm składania daje więc zarówno oszczędność czasu, jak i miejsca. Jest to rozwiązanie szczególne przydatne dla właścicieli niewielkich samochodów, gdzie ograniczona pakowność bagażnika może być dużym wyzwaniem, szczególnie biorąc pod uwagę liczbę rzeczy, które należy wziąć ze sobą podczas podróży z małym dzieckiem. Warto nadmienić, że sam wózek jest stosunkowo lekki, waży 9,7 kg.
Wózek Rapid 4S jest łatwy do utrzymania w czystości dzięki zdejmowanej tapicerce, którą można prać.
Kolejna kluczowa kwestia to bezpieczeństwo. W siedzisku zamontowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają przypadkowemu wypadnięciu dziecka z wózka. Kolejnym rozwiązaniem mającym na celu zwiększenie bezpieczeństwa jest pałąk bezpieczeństwa, który starszym dzieciom dodatkowo ułatwia wchodzenie i wychodzenie z wózka.

Cechą, która wyróżnia wózek Rapid 4S na tle konkurencji jest to, że jest bardzo wytrzymały i będzie nam służył dłużej niż standardowy wózek. Co więcej, ten model może unieść aż do 22 kg, więc nasze dziecko prędko z niego nie wyrośnie.

Dostępne są dwa warianty wózka Rapid 4S: zwykła spacerówka lub wersja 3w1, czyli wózek ze spacerówką wraz z gondolą i nosidełkiem.

Dane techniczne

Przedział wiekowy od 6. miesiąca życia, do 15 kg
Wymiary zewnętrzne 110x85x65cm
Wymiary siedziska 24x33cm + 40cm oparcie
Wymiary po złożeniu 66x70x36cm
Koła przednie piankowe amortyzowane o średnicy 18 cm; tylne piankowe o średnicy 24,5 cm
Hamulec koła tylne wyposażone w zintegrowanyhamulec
Szelki 5-punktowe, regulowane
Regulacja płynna oparcia, 2 pozycje ustawienia podnóżka
Wyposażenie dodatkowe usztywniany pokrowiec na nóżki
Kolorystyka Black, Grey, Mint, Navy,
Waga 10,5 kg
Wymiary opakowania 52x26x65cm
Norma EN 1888
Wymiary podawane są według schematu: szerokość x głębokość lub szerokość x głębokość x wysokość.

Galeria produktu

Kolorystyka

Opinie

Co mówią inni? Co sądzisz o tym wózku? Napisz opinie
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
/ 10
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Co sądzisz o tym wózku? Napisz opinie

2018-04-17T08:18:52+00:00