Loading...

No review found! Insert a valid review ID.

wózek spacerowy espiro nanoEspiro nano – wyjątkowy wózek spacerowy!

Miejski wózek spacerowy Nano znanej i cenionej marki Espiro to wózek o dynamicznym designie, który jest jednocześnie wygodny, komfortowy w użytkowaniu oraz bezpieczny. Tym, co szczególnie wyróżnia spacerówkę Espiro Nano, jest nowoczesny wygląd, modna kolorystyka oraz wykonanie wszystkich elementów z bezpiecznych dla dziecka, a przy tym wytrzymałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Warto przy okazji nadmienić, że bezpieczeństwo malucha jest zapewnione nie tylko dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, ale także dzięki pasom bezpieczeństwa. W modelu Espiro Nano zamontowano bowiem najbezpieczniejsze z dostępnych obecnie na rynku pięciopunktowe pasy, które dla większej wygody malucha posiadają mięciutkie osłonki.

Producent przy projektowaniu tego modelu spacerówki uwzględnił potrzeby zarówno dziecka, jak i rodziców. Amortyzowane niewielkie piankowe koła zapewniają dziecku komfort jazdy na każdym rodzaju nawierzchni, a rodzicom łatwość i stabilność prowadzenia. Kierowanie wózkiem ułatwia także niezwykła zwrotność spacerówki, która wynika z zastosowania przednich skrętnych kół z możliwością blokady do jazdy prosto. Kolejnym czynnikiem, który pozytywnie wpływa na prowadzenie wózka jest jego lekka konstrukcja – manewrowanie jest przecież znacznie łatwiejsze, gdy nie zachodzi potrzeba nadmiernego używania siły. Na pochwałę zasługuje także ergonomiczna, pełna rączka, która jest obita miękką i przyjemną w dotyku pianką. Pozycja rączki nie podlega regulacji, ale umieszczona jest na takiej wysokości (103 cm), że każdy będzie mógł z niej wygodnie korzystać.

Ponadto, dzięki regulowanemu płynnie oparciu dziecko może podróżować w dowolnej wygodnej dla siebie pozycji, a samo dostosowanie pozycji oparcia jest na tyle proste, że można to zrobić nawet wtedy, gdy dziecko siedzi w wózku. W spacerówce Espiro Nano siedzisko rozkłada się aż do pozycji leżącej, co daje zmęczonemu odkrywaniem świata maluchowi możliwość ucięcia sobie drzemki.

Dodatkowy komfort zapewnia dziecku powiększana budka podszyta tkaniną UV, która zapewnia doskonałą ochronę przed różnymi zjawiskami atmosferycznymi, np. przed opadami deszczu lub śniegu, wiatrem, czy promieniami słonecznymi. Dziecko jest także dodatkowo chronione przed chłodem i deszczem, a to za sprawą osłonki na nóżki i folii przeciwdeszczowej, które to akcesoria otrzymuje się w komplecie z wózkiem spacerowym Espiro Nano. Konstrukcję budki docenią także rodzice, ponieważ z tyłu znajduje się okienko, przez które można sprawdzić, czy u dziecka wszystko w porządku. Z tyłu budki znajduje się również wygodna kieszonka na drobiazgi, która jest zamykana na zamek błyskawiczny. Wspomniana kieszonka nie jest jednak jedynym miejscem do przechowywania rzeczy. Pod siedziskiem znajduje się także pojemny kosz, a jak wiadomo wyjścia z maluchem wymagają wzięcia ze sobą tylu rzeczy, że każda powierzchnia do ich przechowywania jest na wagę złota. Co więcej, dostęp do kosza jest bardzo łatwy dzięki wyprofilowanemu brzegowi.

Spacerówka miejska, a do takich zalicza się Espiro Nano, powinna być z założenia maksymalnie mobilna. Właśnie dlatego twórcy modelu Nano dużo uwagi poświęcili szybkiemu i łatwemu składaniu wózka. W rezultacie powstał genialny mechanizm – wystarczy jedno naciśnięcie guzika oraz popchnięcie wózka do przodu i wózek jest złożony. W celu złożenia wózka nie trzeba nawet zdejmować barierki bezpieczeństwa, co dodatkowo przyspiesza i ułatwia proces. Ponadto spacerówka posiada automatyczną blokadę aktywującą się po złożeniu, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo transportowania wózka. Omawiając mobilność modelu Nano producenta Espiro warto również zwrócić uwagę na niewielką wagę i wymiar wózka – całość ważny jedynie 8,6 kg, a wózek po złożeniu ma wymiary 34x51x88 cm. Mało który wózek można tak łatwo i lekko wnieść po schodach lub zmieścić do windy. Co więcej, taka spacerówka bez problemu zmieści się w bagażniku nawet niewielkiego samochodu, a niewielkie wymiary wózka ułatwią jego przechowywanie.

Dane techniczne

Przedział wiekowy od 6. miesiąca życia, do 15 kg
Wymiary po złożeniu 51×103
Koła amortyzowane z blokadą skrętności
Hamulec koła tylne wyposażone w zintegroway hamulec
Szelki 5-punktowe, regulowane
Regulacja regulacja oparcia
Wyposażenie dodatkowe pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa
Kolorystyka czarny, turkusowy, szary, niebieski, różowy
Waga 8.6 kg

Galeria produktu

Kolorystyka

Opinie

No review found! Insert a valid review ID.

No review found! Insert a valid review ID.

2018-09-10T12:31:38+00:00