Loading...

Wózek spacerowy valco baby snap 4 – opinie

Valco snap 4
10 / 10 Ocena
{{ reviewsOverall }} / 10 Uzytkownicy (1 vote)
zalety
Najlepszy wózek na rynku!
ocena
Cena
Funkcjonalność
Waga
Materiały

Valco baby snap 4 – opinie na temat wózka

opinie snap 4 wózek Snap 4, czterokołowy wózek spacerowy pochodzącej z Australii marki Valco Baby, to niewiarygodnie lekki wózek przeznaczony dla dzieci od momentu urodzenia (na stelażu można bowiem przy użyciu specjalnych adapterów zamontować fotelik samochodowy) aż do osiągnięcia przez nie 20 kilogramów. Wózek wyróżnia się swoją niewielką wagą, wynoszącą jedynie 6,6 kilograma, którą producent osiągnął między innymi dzięki zamontowaniu aluminiowego stelaża oraz bezdętkowych kół wykonanych z pianki EVA. Lista zalet tego modelu wózka nie kończy się jednak na jego lekkiej konstrukcji i jest zdecydowanie dłuższa.

Wspomniana już ultralekka aluminiowa konstrukcja wózka stanowi wybawienie dla rodziców, którzy mieszkają na wyższych piętrach, a przy tym nie mają możliwości korzystania z windy, oraz dla często podróżujących rodziców, którzy oprócz wózka muszą zabrać na swoje wojaże bagaż i cały zestaw ubranek i akcesoriów dla swojej pociechy. Dźwiganie innych wózków po jakimś czasie może stać się prawdziwą udręką, tym bardziej, że trzeba jeszcze nosić dziecko, które z biegiem czasu rośnie i w konsekwencji zyskuje na wadze. Co istotne, tak niewielka waga wózka nie ma negatywnego wpływu na jego użytkowanie. Wręcz przeciwnie! Wózek dobrze się prowadzi, problemu nie sprawia także manewrowanie nim na niewielkiej powierzchni.

opinie snap 4 wózekSpacerówka Valco Baby Snap 4 zawdzięcza wygodę użytkowania oraz lekkość prowadzenia nie tylko konstrukcji stelaża, lecz również zamontowanym kołom. Wykonane z pianki nie mają dętki, są więc odporne na przebicia, dzięki czemu wózek można użytkować także w trudniejszym terenie. Jedyne, co może je uszkodzić to czas, ale gdy koła ulegną zużyciu, można je łatwo zdjąć i wymienić. Przednie koła są mniejsze od tylnych i są zamocowane na charakterystycznych dwóch rogach. Dzięki temu wózek bez problemu pokonuje niższe krawężniki i przyzwoicie podbija w przypadku konieczności pokonania wyższych przeszkód. Ponadto dzięki skrętnym przednim kołom spacerówka Snap 4 doskonale radzi sobie na zakrętach, ale jeśli jest potrzeba, żeby wózek jechał prosto, koła można zablokować do jazdy wyłącznie na wprost. Na wygodę prowadzenia wpływa także pokryta przyjemną w dotyku pianką rączka. Wysokość rączki jest stała i nie podlega regulacji, ale jej wysokość jest na tyle optymalna, że użytkowanie spacerówki powinno być komfortowe także dla bardzo wysokich lub niskich osób. Przy okazji warto wspomnieć, że przy rączce zamontowany jest pasek do założenia na rękę, który uniemożliwia niekontrolowane odjechanie wózka.

snap 4 wózek opinieStelaż wózka spacerowego Snap 4 marki Valco Baby jest nie tylko ultralekki, ale również szybko i łatwo się składa. Wystarczy wcisnąć guzik, który znajduje się po lewej stronie wózka oraz guzik znajdujący się na środku rączki. Dla maksymalnej wygody użytkowania, spacerówka Snap 4 składa się w całości, co oznacza, że przed złożeniem nie trzeba z niej niczego wypinać. Co ważne, wózek składa się do wewnątrz, co pozwala łatwiej utrzymać w czystości tapicerkę. Złożony wózek zajmuje niewiele miejsca i w razie potrzeby można go postawić. Złożoną spacerówkę można bezpiecznie przenosić, ponieważ automatyczna blokada aktywująca się po złożeniu zapobiega niekontrolowanemu rozkładaniu się wózka.

Kolejna zaleta danego modelu spacerówki to pojemny kosz na zakupy, którego ładowność sięga 5 kilogramów. Usytuowanie kosza sprawia, że dostęp do niego jest bezproblemowy nawet przy rozłożonym na płasko siedzisku. Mniejsze przedmioty i drobiazgi można również schować w tylnej, dwudzielnej kieszeni.

opinie na temat wózka valco snap 4 baby spacerówkaPodczas projektowania modelu Snap 4 producent nie zapomniał o komforcie głównego użytkownika spacerówki. Dla wygody malucha w trakcie przejażdżek siedzisko jest szerokie, a do tego wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gdy dziecko poczuje się senne, oparcie siedziska można płynnie rozłożyć na płasko. Natomiast podczas siedzenia nóżki mogą wygodnie oprzeć się na podnóżku, którego położenie można dostosować do wzrostu dziecka. Producent zadbał również o bezpieczeństwo. Dziecko jest chronione przed wypadnięciem 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa, a spacerówka dodatkowo wyposażona jest w odpinaną barierkę.

Warto także zwrócić uwagę na obszerną budkę, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą zamka. Budka posiada siateczkowy otwór zamykany na rzep, który zapewnia maluchowi odpowiednią wentylację, a rodzicom umożliwia obserwowanie siedzącego w wózku dziecka. Co więcej, narażona na działanie promieni słonecznych budka nie blaknie, co jest możliwe dzięki zastosowaniu filtru UV.

Dane techniczne

Przedział wiekowy od 6. miesiąca życia, do 15 kg
Wymiary zewnętrzne 110x85x65cm
Wymiary siedziska 24x33cm + 40cm oparcie
Wymiary po złożeniu 66x70x36cm
Koła przednie piankowe amortyzowane o średnicy 18 cm; tylne piankowe o średnicy 24,5 cm
Hamulec koła tylne wyposażone w zintegrowanyhamulec
Szelki 5-punktowe, regulowane
Regulacja płynna oparcia, 2 pozycje ustawienia podnóżka
Wyposażenie dodatkowe usztywniany pokrowiec na nóżki
Kolorystyka Black, Grey, Mint, Navy,
Waga 10,5 kg
Wymiary opakowania 52x26x65cm
Norma EN 1888
Wymiary podawane są według schematu: szerokość x głębokość lub szerokość x głębokość x wysokość.

Galeria produktu

Kolorystyka

Opinie

Co mówią inni? Co sądzisz o tym wózku? Napisz opinie
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
/ 10
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Co sądzisz o tym wózku? Napisz opinie

2018-08-18T09:09:30+00:00